Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 6600 (BX80662I56600)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics 530 |
| Покоління процесорів Intel | Skylake |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 6600 (BX80662I56600)
Процесор INTEL Core ™ i5 6600 (BX80662I56600) відноситься до категорії продуктивних чотириядерних рішень середнього рівня. Модель виконана за нормами 14 нм техпроцесу і входить у лінійку Skylake.
Робоча частота ядер Intel Core i5 6600 (BX80662I56600) становить 3,3 ГГц, але може підвищуватися під навантаженням в турбо режимі до 3,9 ГГц. Максимальний обсяг підтримуємої пам'яті становить 64 ГБ. Intel Core i5-6600 має поліпшену вбудовану графічну підсистему, яка на якісному рівні підтримує 4К роздільну здатність, а також сучасні API Direct X12 і Open GL 4.4.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 6600 (BX80662I56600)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics 530 |
| Покоління процесорів Intel | Skylake |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 6600 (BX80662I56600)
Процесор INTEL Core ™ i5 6600 (BX80662I56600) відноситься до категорії продуктивних чотириядерних рішень середнього рівня. Модель виконана за нормами 14 нм техпроцесу і входить у лінійку Skylake.
Робоча частота ядер Intel Core i5 6600 (BX80662I56600) становить 3,3 ГГц, але може підвищуватися під навантаженням в турбо режимі до 3,9 ГГц. Максимальний обсяг підтримуємої пам'яті становить 64 ГБ. Intel Core i5-6600 має поліпшену вбудовану графічну підсистему, яка на якісному рівні підтримує 4К роздільну здатність, а також сучасні API Direct X12 і Open GL 4.4.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації