Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 4570 (BX80646I54570)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальний TDP | 84 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 4570 (BX80646I54570)
Чотириядерний процесор INTEL Core™ i5 4570 (BX80646I54570) створений на новітній 22-нм мікроархітектурі Intel Haswell. І отримав конструктивне виконання LGA 1150, який працюватиме в тандемі з набором системної логіки Intel 8-Series з кодовим позначенням Lynx Point. Вбудована графіка представлена Intel HD Graphics 4600 ядром з частотою до 1.1 ГГц.
1150, 4 ядра, 3.2 GHz, Максимальний TDP - 84 Вт, 22nm, L2: 4x256KB, L3: 6MB, BOX
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор INTEL Core™ i5 4570 (BX80646I54570)
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальний TDP | 84 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 6MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | INTEL |
Опис Процесор INTEL Core™ i5 4570 (BX80646I54570)
Чотириядерний процесор INTEL Core™ i5 4570 (BX80646I54570) створений на новітній 22-нм мікроархітектурі Intel Haswell. І отримав конструктивне виконання LGA 1150, який працюватиме в тандемі з набором системної логіки Intel 8-Series з кодовим позначенням Lynx Point. Вбудована графіка представлена Intel HD Graphics 4600 ядром з частотою до 1.1 ГГц.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Core™ i5 4570 (BX80646I54570)