Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 9350KF (BX80684I39350KF)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 91 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 8 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 9350KF (BX80684I39350KF)
Новий процесор Intel Core i3-9350KF 9-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Coffee Lake. Призначений для настільної платформи Intel LGA 1151. Належить до сімейства високопродуктивних процесорів Core i3.
Intel Core i3-9350KF виробляється за стандартом 14-нм техпроцесу, має 4 ядра, які працюють зі штатною тактовою частотою 4 ГГц (4.6 в режимі Turbo Boost). Обсяг кеш-пам'яті 3 рівня становить 6 МБ. Має 2-канальний контролер пам'яті DDR4.
Технології захисту:
- Intel Software Guard Extensions
- Intel Advanced Encryption Standard Instructions
- Intel Secure Key
- Intel OS Guard
- Intel Identity Protection Technology
- Intel Device Protection Technology with Boot Guard
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 9350KF (BX80684I39350KF)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 91 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 8 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 9350KF (BX80684I39350KF)
Новий процесор Intel Core i3-9350KF 9-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Coffee Lake. Призначений для настільної платформи Intel LGA 1151. Належить до сімейства високопродуктивних процесорів Core i3.
Intel Core i3-9350KF виробляється за стандартом 14-нм техпроцесу, має 4 ядра, які працюють зі штатною тактовою частотою 4 ГГц (4.6 в режимі Turbo Boost). Обсяг кеш-пам'яті 3 рівня становить 6 МБ. Має 2-канальний контролер пам'яті DDR4.
Технології захисту:
- Intel Software Guard Extensions
- Intel Advanced Encryption Standard Instructions
- Intel Secure Key
- Intel OS Guard
- Intel Identity Protection Technology
- Intel Device Protection Technology with Boot Guard
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації