Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 6300 (BX80662I36300)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics 530 |
| Покоління процесорів Intel | Skylake |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 6300 (BX80662I36300)
Процесор INTEL Core ™ i3 6300 (BX80662I36300) - відноситься до категорії процесорів початкового рівня, виконаних по 14 нм техпроцесу. Модель входить в абсолютно нову лінійку Skylake, в якій був дещо переосмислений сам принцип створення CPU.
Intel Core i3-6300 BX80662I36300 встановлюється на материнські плати з Socket 1151. Два ядра процесора працюють на частоті 3,8 ГГц і розділені на 4 потоку. Максимальний обсяг підтримуваної Intel Core i3-6300 BX80662I36300 пам'яті становить 64 ГБ. Зміни зазнала і вбудована графіка, яка не тільки отримала нову нумерацію, але також збільшений рівень продуктивності.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 6300 (BX80662I36300)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics 530 |
| Покоління процесорів Intel | Skylake |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 6300 (BX80662I36300)
Процесор INTEL Core ™ i3 6300 (BX80662I36300) - відноситься до категорії процесорів початкового рівня, виконаних по 14 нм техпроцесу. Модель входить в абсолютно нову лінійку Skylake, в якій був дещо переосмислений сам принцип створення CPU.
Intel Core i3-6300 BX80662I36300 встановлюється на материнські плати з Socket 1151. Два ядра процесора працюють на частоті 3,8 ГГц і розділені на 4 потоку. Максимальний обсяг підтримуваної Intel Core i3-6300 BX80662I36300 пам'яті становить 64 ГБ. Зміни зазнала і вбудована графіка, яка не тільки отримала нову нумерацію, але також збільшений рівень продуктивності.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації