1150, 2 ядра, 4 потоки, 3.7 GHz, Максимальний TDP - 54 Вт, 22nm, Кеш-пам'ять - 3Mb, 5 GT/s, Intel Graphics 4400, Haswell, BOX
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 4170 (BX80646I34170)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальний TDP | 54 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 3Mb |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 4170 (BX80646I34170)
Процесор INTEL Core ™ i3 4170 (BX80646I34170) являє собою модель 4-го покоління процесорів Intel і може стати відмінною основою для швидкого і продуктивного ПК. Тактова частота його становить 3.7 ГГц. Двоядерний процесор Intel Core i3-4170 наділений графічним ядром Intel HD Graphics 4400, яке забезпечує високу якість відтворення відео високої чіткості та якісної графіки в тривимірних іграх, що також ідеально підходить для вирішення повсякденних завдань. Будь то робота в мережі інтернет, перегляд фільмів, відтворення музики або робота з офісними програмами. Запускайте всі необхідні вам програми та зберігайте високу швидкість роботи.
1150, 2 ядра, 4 потоки, 3.7 GHz, Максимальний TDP - 54 Вт, 22nm, Кеш-пам'ять - 3Mb, 5 GT/s, Intel Graphics 4400, Haswell, BOX
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор INTEL Core™ i3 4170 (BX80646I34170)
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1150 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальний TDP | 54 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 3Mb |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
Опис Процесор INTEL Core™ i3 4170 (BX80646I34170)
Процесор INTEL Core ™ i3 4170 (BX80646I34170) являє собою модель 4-го покоління процесорів Intel і може стати відмінною основою для швидкого і продуктивного ПК. Тактова частота його становить 3.7 ГГц. Двоядерний процесор Intel Core i3-4170 наділений графічним ядром Intel HD Graphics 4400, яке забезпечує високу якість відтворення відео високої чіткості та якісної графіки в тривимірних іграх, що також ідеально підходить для вирішення повсякденних завдань. Будь то робота в мережі інтернет, перегляд фільмів, відтворення музики або робота з офісними програмами. Запускайте всі необхідні вам програми та зберігайте високу швидкість роботи.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Core™ i3 4170 (BX80646I34170)