Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263)





Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263)





Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263)