AM4, 6 ядер, 12 потоків, 3.2 GHz, 3.6 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, L1: 576KB, L2: 3MB, L3: 16MB, немає, AMD Zen, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 1600 PRO (YD160BBBM6IAE)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 576KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 5 1600 PRO (YD160BBBM6IAE)
AM4, 6 ядер, 12 потоків, 3.2 GHz, 3.6 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, L1: 576KB, L2: 3MB, L3: 16MB, немає, AMD Zen, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 1600 PRO (YD160BBBM6IAE)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 576KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 5 1600 PRO (YD160BBBM6IAE)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації