AM4, 4 ядра, 8 потоків, 3.8 GHz, 4.0 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, L1: 256KB, L2: 2MB, L3: 4MB, немає, AMD Zen 2, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор AMD Ryzen 3 4100 (100-100000510BOX)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 3 4100 (100-100000510BOX)
AM4, 4 ядра, 8 потоків, 3.8 GHz, 4.0 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, L1: 256KB, L2: 2MB, L3: 4MB, немає, AMD Zen 2, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор AMD Ryzen 3 4100 (100-100000510BOX)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
Опис Процесор AMD Ryzen 3 4100 (100-100000510BOX)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше