AM4, 2 ядра, 4 потоки, 3.2 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 14nm, L2: 2MB, L3: 4MB, Radeon Vega 3, Raven Ridge, Tray
Знятий з виробництва
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор AMD Ryzen 3 2100GE PRO (YD210BC6M2OFB)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
Опис Процесор AMD Ryzen 3 2100GE PRO (YD210BC6M2OFB)
AM4, 2 ядра, 4 потоки, 3.2 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 14nm, L2: 2MB, L3: 4MB, Radeon Vega 3, Raven Ridge, Tray
Знятий з виробництва
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Процесор AMD Ryzen 3 2100GE PRO (YD210BC6M2OFB)
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
Опис Процесор AMD Ryzen 3 2100GE PRO (YD210BC6M2OFB)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор AMD Ryzen 3 2100GE PRO (YD210BC6M2OFB)