Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD FX-8320 (FD8320FRHKBOX)
| Сімейство процесора | AMD FX |
| Сокет | AM3+ |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Графічне ядро | немає |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD FX-8320 (FD8320FRHKBOX)
Процесор AMD FX-8320 (FD8320FRHKBOX) - входить в лінійку FX Series покоління Vishera, побудований на архітектурі Piledriver для настільних систем, яка покликана замінити Zambezi, що вийшли в 2011 році.
AM3+, 8 ядер, 3.5 GHz, Максимальний TDP - 125 Вт, 32nm, L2: 8MB, L3: 8MB, немає, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD FX-8320 (FD8320FRHKBOX)
| Сімейство процесора | AMD FX |
| Сокет | AM3+ |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Графічне ядро | немає |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD FX-8320 (FD8320FRHKBOX)
Процесор AMD FX-8320 (FD8320FRHKBOX) - входить в лінійку FX Series покоління Vishera, побудований на архітектурі Piledriver для настільних систем, яка покликана замінити Zambezi, що вийшли в 2011 році.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор AMD FX-8320 (FD8320FRHKBOX)