Характеристики Процесор AMD FX-4320 (FD4320WMHKBOX)
| Сімейство процесора | AMD FX |
| Сокет | AM3+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Vishera |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD FX-4320 (FD4320WMHKBOX)
Процесор AMD FX-4320 (FD4320WMHKBOX)
Компанія AMD офіційно представила нове покоління високопродуктивних процесорів - AMD FX Vishera, які орієнтовані на геймерів і ентузіастів. Чотирьохядерний AMD FX-4320 володіє 4.0 ГГц тактовою частотою і 4 МБ кеша третього рівня, створений на основі 32-нм мікроархітектури AMD Piledriver для процесорного роз'єму Socket AM3 +.
Особливості: техпроцес: 32 nm; тип роз'єму (Socket): AM3 +; частота процесора (Turbo режим): 4.2 GHz; кількість ядер: 4; кількість потоків: 4.
Характеристики Процесор AMD FX-4320 (FD4320WMHKBOX)
| Сімейство процесора | AMD FX |
| Сокет | AM3+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Vishera |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD FX-4320 (FD4320WMHKBOX)
Процесор AMD FX-4320 (FD4320WMHKBOX)
Компанія AMD офіційно представила нове покоління високопродуктивних процесорів - AMD FX Vishera, які орієнтовані на геймерів і ентузіастів. Чотирьохядерний AMD FX-4320 володіє 4.0 ГГц тактовою частотою і 4 МБ кеша третього рівня, створений на основі 32-нм мікроархітектури AMD Piledriver для процесорного роз'єму Socket AM3 +.
Особливості: техпроцес: 32 nm; тип роз'єму (Socket): AM3 +; частота процесора (Turbo режим): 4.2 GHz; кількість ядер: 4; кількість потоків: 4.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор AMD FX-4320 (FD4320WMHKBOX)