Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD FX-4200 (FD4200FRW4KGU)
| Сімейство процесора | AMD FX |
| Сокет | AM3+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Графічне ядро | немає |
| Тип поставки | Tray |
Опис Процесор AMD FX-4200 (FD4200FRW4KGU)
Процесори AMD FX-4100 (4100WMGUSBX) - новий чотирьохядерний процесор нової лінійки процесорів FX-Series від AMD.
AM3+, 4 ядра, 3.3 GHz, Максимальний TDP - 125 Вт, 32nm, L2: 4MB, L3: 8MB, немає, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD FX-4200 (FD4200FRW4KGU)
| Сімейство процесора | AMD FX |
| Сокет | AM3+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Графічне ядро | немає |
| Тип поставки | Tray |
Опис Процесор AMD FX-4200 (FD4200FRW4KGU)
Процесори AMD FX-4100 (4100WMGUSBX) - новий чотирьохядерний процесор нової лінійки процесорів FX-Series від AMD.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор AMD FX-4200 (FD4200FRW4KGU)