Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD Athlon ™ II X4 740 (AD740XOKA44HJ)
| Сімейство процесора | AMD Athlon II |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Piledriver |
| Тип поставки | Tray |
Опис Процесор AMD Athlon ™ II X4 740 (AD740XOKA44HJ)
Головна особливість процесора AMD Athlon ™ II X4 740 (AD740XOKA44HJ) полягає в тому, що він створений на базі 32-нм мікроархітектури AMD Piledriver для процесорного роз'єму Socket FM2. Новинка оснащена чотирма процесорними ядрами номінальною тактовою частотою 3.2 МГц і 4 МБ кеш-пам'яті рівня L2. Інтегроване графічне ядро відключене.
FM2, 4 ядра, 3.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 32nm, L2: 2x2MB, немає, Piledriver, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD Athlon ™ II X4 740 (AD740XOKA44HJ)
| Сімейство процесора | AMD Athlon II |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Piledriver |
| Тип поставки | Tray |
Опис Процесор AMD Athlon ™ II X4 740 (AD740XOKA44HJ)
Головна особливість процесора AMD Athlon ™ II X4 740 (AD740XOKA44HJ) полягає в тому, що він створений на базі 32-нм мікроархітектури AMD Piledriver для процесорного роз'єму Socket FM2. Новинка оснащена чотирма процесорними ядрами номінальною тактовою частотою 3.2 МГц і 4 МБ кеш-пам'яті рівня L2. Інтегроване графічне ядро відключене.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації