AM4, 4 ядра, 4 потоки, 2.8 GHz, 3.3 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 28nm, L1: 128KB, L2: 2x1MB, відсутній, AMD Radeon Graphics, Carrizo, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A8-8670E PRO (AD867BAHM44AB)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 128KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x1MB |
Опис Процесор AMD A8-8670E PRO (AD867BAHM44AB)
AM4, 4 ядра, 4 потоки, 2.8 GHz, 3.3 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 28nm, L1: 128KB, L2: 2x1MB, відсутній, AMD Radeon Graphics, Carrizo, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A8-8670E PRO (AD867BAHM44AB)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 128KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x1MB |
Опис Процесор AMD A8-8670E PRO (AD867BAHM44AB)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації