Характеристики Процесор AMD A8-7670K (AD767KXBJCBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Графічне ядро | AMD Radeon R7 |
| Архітектура ядра AMD | Steamroller |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD A8-7670K (AD767KXBJCBOX)
Процесор AMD A8-7670K (AD767KXBJCBOX) відноситься до серії Black Edition, несе в собі 4 Мбайт кеша і вбудовану графіку Radeon R7. У листі специфікацій вказана частота 3,9 ГГц, яка, мабуть, відповідає показнику в режимі Turbo Core. Цей процесор володіє чотирма ядрами, має базову частоту на рівні 3,6 ГГц, а його TDP становить 95 Вт. Новинка буде сумісна з материнками на сокеті FM2 + після оновлення BIOS.
Характеристики Процесор AMD A8-7670K (AD767KXBJCBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Графічне ядро | AMD Radeon R7 |
| Архітектура ядра AMD | Steamroller |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD A8-7670K (AD767KXBJCBOX)
Процесор AMD A8-7670K (AD767KXBJCBOX) відноситься до серії Black Edition, несе в собі 4 Мбайт кеша і вбудовану графіку Radeon R7. У листі специфікацій вказана частота 3,9 ГГц, яка, мабуть, відповідає показнику в режимі Turbo Core. Цей процесор володіє чотирма ядрами, має базову частоту на рівні 3,6 ГГц, а його TDP становить 95 Вт. Новинка буде сумісна з материнками на сокеті FM2 + після оновлення BIOS.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації