Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A8-7650K (AD765KXBJABOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Графічне ядро | AMD Radeon R7 |
| Архітектура ядра AMD | Kaveri |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD A8-7650K (AD765KXBJABOX)
Процесор AMD A8-7650K X4 (AD765KXBJABOX) включає в себе чотири ядра Steamroller (два двоядерних модуля), що працюють на тактових частотах 3,30-3,90 ГГц, 4 Мбайт кеш-пам'яті другого рівня, графічний процесор AMD Radeon R7 з архітектурою GCN 1.1 і 384 потокових процесорів, двоканальний контролер пам'яті DDR3, розблокований множник і тепловий пакет в 95 Вт. Процесор AMD A8-7650K X4 (AD765KXBJABOX) буде сумісний з усім спектром материнських плат на FM2 +.
FM2+, 4 ядра, 3.3 GHz, Максимальний TDP - 95 Вт, 28nm, L2: 2x2MB, AMD Radeon R7, Kaveri, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A8-7650K (AD765KXBJABOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2+ |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Графічне ядро | AMD Radeon R7 |
| Архітектура ядра AMD | Kaveri |
| Тип поставки | BOX |
Опис Процесор AMD A8-7650K (AD765KXBJABOX)
Процесор AMD A8-7650K X4 (AD765KXBJABOX) включає в себе чотири ядра Steamroller (два двоядерних модуля), що працюють на тактових частотах 3,30-3,90 ГГц, 4 Мбайт кеш-пам'яті другого рівня, графічний процесор AMD Radeon R7 з архітектурою GCN 1.1 і 384 потокових процесорів, двоканальний контролер пам'яті DDR3, розблокований множник і тепловий пакет в 95 Вт. Процесор AMD A8-7650K X4 (AD765KXBJABOX) буде сумісний з усім спектром материнських плат на FM2 +.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації