Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A8-6500 X4 (AD6500OKHLBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | AMD |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор AMD A8-6500 X4 (AD6500OKHLBOX)
APU A8-6500 - це новий гібридний процесор AMD з кодовою назвою Richland, який прийшов на зміну недавно випущеним моделям A-Series/Trinity
FM2, 4 ядра, 3.5 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 32nm, L2: 2x2MB, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A8-6500 X4 (AD6500OKHLBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | AMD |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор AMD A8-6500 X4 (AD6500OKHLBOX)
APU A8-6500 - це новий гібридний процесор AMD з кодовою назвою Richland, який прийшов на зміну недавно випущеним моделям A-Series/Trinity
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор AMD A8-6500 X4 (AD6500OKHLBOX)