Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A6-5400K (AD540KOKHJBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x512KB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | AMD |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор AMD A6-5400K (AD540KOKHJBOX)
AMD A6-5400K X2 (AD540KOKHJBOX) - гібридний процесор AMD для настільних систем серії А (ядро Trinity), виготовлений за нормою 32 нм. Розрахований на установку в гніздо FM2.
FM2, 2 ядра, 3.6 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 32nm, L2: 2x512KB, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A6-5400K (AD540KOKHJBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x512KB |
| Тип поставки | BOX |
| Виробник | AMD |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Процесор AMD A6-5400K (AD540KOKHJBOX)
AMD A6-5400K X2 (AD540KOKHJBOX) - гібридний процесор AMD для настільних систем серії А (ядро Trinity), виготовлений за нормою 32 нм. Розрахований на установку в гніздо FM2.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор AMD A6-5400K (AD540KOKHJBOX)