FM2, 2 ядра, 2 потоки, 3.4 GHz, 3.6 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 32nm, L2: 2x512KB, HD 7480D, Piledriver, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A4-5300 (AD5300OKHJBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x512KB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR3 |
Опис Процесор AMD A4-5300 (AD5300OKHJBOX)
AMD A4-5300 X2 (AD5300OKHJBOX) - гібридний процесор AMD для настільних систем серії А (ядро Trinity), виготовлений за нормою 32 нм. Розрахований на установку в гніздо FM2.
FM2, 2 ядра, 2 потоки, 3.4 GHz, 3.6 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 32nm, L2: 2x512KB, HD 7480D, Piledriver, BOX
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A4-5300 (AD5300OKHJBOX)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 32nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x512KB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR3 |
Опис Процесор AMD A4-5300 (AD5300OKHJBOX)
AMD A4-5300 X2 (AD5300OKHJBOX) - гібридний процесор AMD для настільних систем серії А (ядро Trinity), виготовлений за нормою 32 нм. Розрахований на установку в гніздо FM2.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор AMD A4-5300 (AD5300OKHJBOX)