AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.8 GHz, 4.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 28nm, AMD Radeon R7, AMD Excavator, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A12-9800 (AD980BAUM44AB)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2400 MHz |
Опис Процесор AMD A12-9800 (AD980BAUM44AB)
AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.8 GHz, 4.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 28nm, AMD Radeon R7, AMD Excavator, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A12-9800 (AD980BAUM44AB)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2400 MHz |
Опис Процесор AMD A12-9800 (AD980BAUM44AB)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації