FM2, 4 ядра, 4 потоки, 2.5 GHz, 3.5 GHz, Максимальний TDP - 45 Вт, L2: 2x2MB, Radeon HD 8650D, Piledriver, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A10-6700T (AD670TYHA44HL)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 45 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR3 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 1866 MHz |
Опис Процесор AMD A10-6700T (AD670TYHA44HL)
FM2, 4 ядра, 4 потоки, 2.5 GHz, 3.5 GHz, Максимальний TDP - 45 Вт, L2: 2x2MB, Radeon HD 8650D, Piledriver, Tray
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
код: U0642848 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Процесор AMD A10-6700T (AD670TYHA44HL)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | FM2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 45 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x2MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR3 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 1866 MHz |
Опис Процесор AMD A10-6700T (AD670TYHA44HL)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації