Характеристики Процесор AMD A10-9700E (AD970BAHM44AB)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.0 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Кеш-пам'ять | 16Mb |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 1MB |
Опис Процесор AMD A10-9700E (AD970BAHM44AB)
Розкрийте свій творчий потенціал і цілий світ можливостей Гібридні процесори AMD A-серії 7-го покоління надають передові функції, націлені на збільшення продуктивності, мультимедійні поліпшення і збільшення енергоефективності для чудових вражень від використання ПК.
Характеристики Процесор AMD A10-9700E (AD970BAHM44AB)
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.0 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Техпроцес | 28nm |
| Кеш-пам'ять | 16Mb |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 1MB |
Опис Процесор AMD A10-9700E (AD970BAHM44AB)
Розкрийте свій творчий потенціал і цілий світ можливостей Гібридні процесори AMD A-серії 7-го покоління надають передові функції, націлені на збільшення продуктивності, мультимедійні поліпшення і збільшення енергоефективності для чудових вражень від використання ПК.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації