Презервативи Durex Invisible Extra Lube ультратонкі з додатковою змазкою 12 шт. (5052197057089)
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Презервативи Durex Invisible Extra Lube ультратонкі з додатковою змазкою 12 шт. (5052197057089)
| Тип презервативів | ультратонкі |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 12 шт |
| Властивості гелю/змазки | зволоження |
| Основа лубрикантів | силіконова |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина стінки | 0.048 мм |
| Склад | Натуральний латекс з гелем-змазкою |
Опис Презервативи Durex Invisible Extra Lube ультратонкі з додатковою змазкою 12 шт. (5052197057089)

Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Презервативи Durex Invisible Extra Lube ультратонкі з додатковою змазкою 12 шт. (5052197057089)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Презервативи Durex Invisible Extra Lube ультратонкі з додатковою змазкою 12 шт. (5052197057089)
| Тип презервативів | ультратонкі |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 12 шт |
| Властивості гелю/змазки | зволоження |
| Основа лубрикантів | силіконова |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина стінки | 0.048 мм |
| Склад | Натуральний латекс з гелем-змазкою |
Опис Презервативи Durex Invisible Extra Lube ультратонкі з додатковою змазкою 12 шт. (5052197057089)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше