Презервативи Durex Іnvisible латексні з силіконовою змазкою ультратонкі 3 шт. (5052197049589)
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Презервативи Durex Іnvisible латексні з силіконовою змазкою ультратонкі 3 шт. (5052197049589)
| Тип презервативів | ультратонкі |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 3 шт |
| Властивості гелю/змазки | зволоження |
| Основа лубрикантів | силіконова |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина стінки | 0.045 мм |
| Склад | Натуральний латекс з гелем-змазкою |
Опис Презервативи Durex Іnvisible латексні з силіконовою змазкою ультратонкі 3 шт. (5052197049589)

Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Презервативи Durex Іnvisible латексні з силіконовою змазкою ультратонкі 3 шт. (5052197049589)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Презервативи Durex Іnvisible латексні з силіконовою змазкою ультратонкі 3 шт. (5052197049589)
| Тип презервативів | ультратонкі |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Кількість в упаковці | 3 шт |
| Властивості гелю/змазки | зволоження |
| Основа лубрикантів | силіконова |
| Аромат | без запаху |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина стінки | 0.045 мм |
| Склад | Натуральний латекс з гелем-змазкою |
Опис Презервативи Durex Іnvisible латексні з силіконовою змазкою ультратонкі 3 шт. (5052197049589)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 7% податку на додану вартість (оподатковується за зниженою ставкою).
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Презервативи Durex Іnvisible латексні з силіконовою змазкою ультратонкі 3 шт. (5052197049589)