Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Постільна білизна Viluta 24280 Ранфорс євро (24280_ev)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | з абстрактним принтом |
Опис Постільна білизна Viluta 24280 Ранфорс євро (24280_ev)
Ранфорс – це матеріал, що поєднує у собі міцність та м'якість, надаючи постільній білизні особливої довговічності. Щільність тканини забезпечує, що комплект зберігає форму, не втрачає колір і не зсідається навіть після численних прань. Наволочки розміром 70 x 70 см у кількості двох штук забезпечать додатковий комфорт.
Особливі переваги цього комплекту – гіпоалергенність і висока здатність до вентиляції, що дозволяє насолоджуватися комфортом у будь-яку пору року. Виріб швидко сохне, не потребує особливих умов для прання та прасування, що робить його легким у догляді.
Всі елементи комплекту упаковані у фірмову упаковку з ПВХ, що забезпечує зручність у зберіганні та перевезенні. Обираючи постільну білизну Viluta, ви обираєте оптимальне рішення для якісного та спокійного сну.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Постільна білизна Viluta 24280 Ранфорс євро (24280_ev)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Постільна білизна Viluta 24280 Ранфорс євро (24280_ev)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | з абстрактним принтом |
Опис Постільна білизна Viluta 24280 Ранфорс євро (24280_ev)
Ранфорс – це матеріал, що поєднує у собі міцність та м'якість, надаючи постільній білизні особливої довговічності. Щільність тканини забезпечує, що комплект зберігає форму, не втрачає колір і не зсідається навіть після численних прань. Наволочки розміром 70 x 70 см у кількості двох штук забезпечать додатковий комфорт.
Особливі переваги цього комплекту – гіпоалергенність і висока здатність до вентиляції, що дозволяє насолоджуватися комфортом у будь-яку пору року. Виріб швидко сохне, не потребує особливих умов для прання та прасування, що робить його легким у догляді.
Всі елементи комплекту упаковані у фірмову упаковку з ПВХ, що забезпечує зручність у зберіганні та перевезенні. Обираючи постільну білизну Viluta, ви обираєте оптимальне рішення для якісного та спокійного сну.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше