Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Постільна білизна Viluta 24277 Ранфорс євро (24277_ev)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати, прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з квітковим принтом |
Опис Постільна білизна Viluta 24277 Ранфорс євро (24277_ev)
Комплект включає простирадло розміром 220 x 240 см та підковдру розміром 200 x 220 см, а також дві наволочки 70 х 70 см – ідеальні параметри для вашого комфорту. Гіпоалергенні властивості роблять цю білизну чудовим варіантом для людей з чутливою шкірою, гарантуючи безпечний і здоровий сон.
Viluta 24277 також відзначається легкістю у догляді: вона швидко сохне та не потребує спеціальних умов для прання. Досить прати її при 40°C у делікатному режимі та використовувати м'які миючі засоби. Ця постільна білизна стане вашим надійним супутником незалежно від пори року, адже вона добре пропускає повітря і зберігає тепло. Запакована у практичну фірмову упаковку, вона буде зручна для зберігання та подарунку.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Постільна білизна Viluta 24277 Ранфорс євро (24277_ev)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Постільна білизна Viluta 24277 Ранфорс євро (24277_ev)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати, прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з квітковим принтом |
Опис Постільна білизна Viluta 24277 Ранфорс євро (24277_ev)
Комплект включає простирадло розміром 220 x 240 см та підковдру розміром 200 x 220 см, а також дві наволочки 70 х 70 см – ідеальні параметри для вашого комфорту. Гіпоалергенні властивості роблять цю білизну чудовим варіантом для людей з чутливою шкірою, гарантуючи безпечний і здоровий сон.
Viluta 24277 також відзначається легкістю у догляді: вона швидко сохне та не потребує спеціальних умов для прання. Досить прати її при 40°C у делікатному режимі та використовувати м'які миючі засоби. Ця постільна білизна стане вашим надійним супутником незалежно від пори року, адже вона добре пропускає повітря і зберігає тепло. Запакована у практичну фірмову упаковку, вона буде зручна для зберігання та подарунку.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше