Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (синій) сімейний (182755)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (синій) сімейний (182755)
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 235 х 260 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра - 2 шт, наволочка - 2 шт |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати, прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (синій) сімейний (182755)
Комплект складається з предметів, які надають максимальний комфорт: простирадло розміром 235 х 260 см ідеально підлаштується під ваш матрац, дві підковдри 160 x 220 см подарують затишок і тепло у прохолодні ночі, а дві наволочки 50 х 70 см ніжно огорнуть вашу подушку, надаючи додаткового відчуття затишку.
Особливий дизайн у благородному синьому кольорі підкреслює вишуканість вашого смаку і стане справжньою прикрасою інтер'єру. Обираючи постільну білизну Home Line, ви обираєте якість, розкіш та зручність для вас і вашої родини. Цей комплект не лише забезпечить вам комфортний сон, а й підкреслить унікальність та стиль вашого домашнього простору.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (синій) сімейний (182755)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (синій) сімейний (182755)
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 235 х 260 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра - 2 шт, наволочка - 2 шт |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати, прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (синій) сімейний (182755)
Комплект складається з предметів, які надають максимальний комфорт: простирадло розміром 235 х 260 см ідеально підлаштується під ваш матрац, дві підковдри 160 x 220 см подарують затишок і тепло у прохолодні ночі, а дві наволочки 50 х 70 см ніжно огорнуть вашу подушку, надаючи додаткового відчуття затишку.
Особливий дизайн у благородному синьому кольорі підкреслює вишуканість вашого смаку і стане справжньою прикрасою інтер'єру. Обираючи постільну білизну Home Line, ви обираєте якість, розкіш та зручність для вас і вашої родини. Цей комплект не лише забезпечить вам комфортний сон, а й підкреслить унікальність та стиль вашого домашнього простору.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше