Постільна білизна Home Line Сатин Твіл Стиль життя сімейний (183041)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл Стиль життя сімейний (183041)
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 230 х 260 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра- 2, наволочка - 2 |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати, прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл Стиль життя сімейний (183041)
Виконана з сатину, тканина надзвичайно м'яка, гладка і шовковиста на дотик, даруючи вам ніжність кожної ночі. Сатин виготовлений із натуральних матеріалів, що дозволяє шкірі дихати, забезпечуючи оптимальну циркуляцію повітря. Завдяки цьому ваш сон буде не тільки комфортним, а й здоровим.
Комплект має сімейний розмір, що надзвичайно зручно для великих ліжок. У набір входять два підковдри розміром 160 x 220 см, одне простирадло розміром 230 х 260 см та дві наволочки 50 х 70 см. Це дозволяє вам назавжди забути про незручність під час сну.
Постільна білизна Home Line відзначається своєю довговічністю та стійкістю до зношування, тому зберігає свій первісний вигляд навіть після численних прань. Оберіть цей комплект, щоб кожна ніч приносила вам задоволення та відпочинок, на які ви заслуговуєте.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Постільна білизна Home Line Сатин Твіл Стиль життя сімейний (183041)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл Стиль життя сімейний (183041)
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 230 х 260 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра- 2, наволочка - 2 |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати, прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл Стиль життя сімейний (183041)
Виконана з сатину, тканина надзвичайно м'яка, гладка і шовковиста на дотик, даруючи вам ніжність кожної ночі. Сатин виготовлений із натуральних матеріалів, що дозволяє шкірі дихати, забезпечуючи оптимальну циркуляцію повітря. Завдяки цьому ваш сон буде не тільки комфортним, а й здоровим.
Комплект має сімейний розмір, що надзвичайно зручно для великих ліжок. У набір входять два підковдри розміром 160 x 220 см, одне простирадло розміром 230 х 260 см та дві наволочки 50 х 70 см. Це дозволяє вам назавжди забути про незручність під час сну.
Постільна білизна Home Line відзначається своєю довговічністю та стійкістю до зношування, тому зберігає свій первісний вигляд навіть після численних прань. Оберіть цей комплект, щоб кожна ніч приносила вам задоволення та відпочинок, на які ви заслуговуєте.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше