Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Постільна білизна Viluta 24307 Ранфорс євро (24307_ev)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | з рослинним принтом |
Опис Постільна білизна Viluta 24307 Ранфорс євро (24307_ev)
Матеріал з ранфорсу об'єднує в собі міцність, довговічність та гіпоалергенні властивості, що робить його ідеальним вибором навіть для чутливої шкіри. Висока щільність тканини гарантує збереження форми та кольору навіть після численних прань, тому білизна не сідає і не линяє.
Постільна білизна Viluta відзначається оптимальною щільністю, що дозволяє насолоджуватися балансом між зносостійкістю і м'якістю тканини. Вона добре пропускає повітря і зберігає тепло, що забезпечує комфортний сон у будь-яку пору року.
Продукт приємний у догляді: швидко сохне, не вимагає особливих умов прання — до 40°C у делікатному режимі, та прасування при середній температурі. Практична фірмова упаковка з ПВХ забезпечує зручність у зберіганні, що робить цей комплект стильним та практичним вибором для вашої спальні.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Постільна білизна Viluta 24307 Ранфорс євро (24307_ev)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Постільна білизна Viluta 24307 Ранфорс євро (24307_ev)
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | з рослинним принтом |
Опис Постільна білизна Viluta 24307 Ранфорс євро (24307_ev)
Матеріал з ранфорсу об'єднує в собі міцність, довговічність та гіпоалергенні властивості, що робить його ідеальним вибором навіть для чутливої шкіри. Висока щільність тканини гарантує збереження форми та кольору навіть після численних прань, тому білизна не сідає і не линяє.
Постільна білизна Viluta відзначається оптимальною щільністю, що дозволяє насолоджуватися балансом між зносостійкістю і м'якістю тканини. Вона добре пропускає повітря і зберігає тепло, що забезпечує комфортний сон у будь-яку пору року.
Продукт приємний у догляді: швидко сохне, не вимагає особливих умов прання — до 40°C у делікатному режимі, та прасування при середній температурі. Практична фірмова упаковка з ПВХ забезпечує зручність у зберіганні, що робить цей комплект стильним та практичним вибором для вашої спальні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше