Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) сімейний (181370)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) сімейний (181370)
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 230 х 260 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра- 2, наволочка - 2 |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) сімейний (181370)
Комплект включає сімейний розмір, що ідеально підходить для тих, хто цінує простір і свободу рухів під час сну. Він укомплектований простирадлом розміру 230 х 260 см, підковдрами розміру 160 x 220 см, які представлені у кількості дві штуки, а також двома наволочками розміру 50 х 70 см. Особливістю комплекту є зручний тип застібки на блискавці, що значно полегшує догляд за білизною.
Цей комплект вирізняється універсальним однотонним бежевим кольором, який додає затишку та спокою вашій спальні. Натуральні волокна сатину забезпечують вільну циркуляцію повітря, що сприяє здоровому і глибокому сну. Висока якість виконання гарантує довговічність і стійкість кольору навіть після численних циклів прання.
Обираючи постільну білизну Home Line Сатин Твіл, ви отримуєте не просто текстиль, а стильне доповнення вашої спальні, яке підкреслить ваш вишуканий смак і надасть вашому відпочинку абсолютно нового рівня комфорту.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) сімейний (181370)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) сімейний (181370)
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 230 х 260 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра- 2, наволочка - 2 |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
Опис Постільна білизна Home Line Сатин Твіл (бежевий) сімейний (181370)
Комплект включає сімейний розмір, що ідеально підходить для тих, хто цінує простір і свободу рухів під час сну. Він укомплектований простирадлом розміру 230 х 260 см, підковдрами розміру 160 x 220 см, які представлені у кількості дві штуки, а також двома наволочками розміру 50 х 70 см. Особливістю комплекту є зручний тип застібки на блискавці, що значно полегшує догляд за білизною.
Цей комплект вирізняється універсальним однотонним бежевим кольором, який додає затишку та спокою вашій спальні. Натуральні волокна сатину забезпечують вільну циркуляцію повітря, що сприяє здоровому і глибокому сну. Висока якість виконання гарантує довговічність і стійкість кольору навіть після численних циклів прання.
Обираючи постільну білизну Home Line Сатин Твіл, ви отримуєте не просто текстиль, а стильне доповнення вашої спальні, яке підкреслить ваш вишуканий смак і надасть вашому відпочинку абсолютно нового рівня комфорту.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше