Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 (412.00.00)
| Початкова швидкість кулі | 110 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Довжина ствола | 85 мм |
| Ємність магазина | 8 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 740 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 (412.00.00)
Umarex Walther Mod.CP99 поєднує в собі всі переваги сучасних багатозарядних пневматичних пістолетів без втрати схожості зі справжньою зброєю. Компактна форма, низька вісь прицілу й ергономічне руків'я дають змогу досягти більшого успіху в спортивній стрільбі.
Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 (412.00.00)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 (412.00.00)
| Початкова швидкість кулі | 110 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Довжина ствола | 85 мм |
| Ємність магазина | 8 куль |
| Тип прицілу | прицільна планка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 740 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex Walther CP99 (412.00.00)
Umarex Walther Mod.CP99 поєднує в собі всі переваги сучасних багатозарядних пневматичних пістолетів без втрати схожості зі справжньою зброєю. Компактна форма, низька вісь прицілу й ергономічне руків'я дають змогу досягти більшого успіху в спортивній стрільбі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше