Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex CPS (412.02.02)
| Початкова швидкість кулі | 110 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Довжина ствола | 101.6 мм |
| Ємність магазина | 8 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 550 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex CPS (412.02.02)
Umarex C · P · S — недорогий пістолет початкового рівня, що працює на вуглекислому газі, але він не знижує точності. Швидкознімний магазин дає змогу легко замінювати капсули з CO₂. Рама має планку Вівера для аксесуарів, як-от ліхтар або лазерний цілевказівник.
Сертифікат
100
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пневматичний пістолет Umarex CPS (412.02.02)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пневматичний пістолет Umarex CPS (412.02.02)
| Початкова швидкість кулі | 110 м/с |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Довжина ствола | 101.6 мм |
| Ємність магазина | 8 куль |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 550 г |
Опис Пневматичний пістолет Umarex CPS (412.02.02)
Umarex C · P · S — недорогий пістолет початкового рівня, що працює на вуглекислому газі, але він не знижує точності. Швидкознімний магазин дає змогу легко замінювати капсули з CO₂. Рама має планку Вівера для аксесуарів, як-от ліхтар або лазерний цілевказівник.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше