потужність - 25 Вт, кількість температурних режимів - 1, матеріал покриття - металеве, колір - бірюзовий
Немає в наявності 481 грн
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Плойка First FA-5671
| Потужність | 25 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | металеве |
| Діаметр | 19 мм |
| Термоізольований наконечник | так |
| Колір | бірюзовий |
| Живлення | дротове |
| Виробник | First |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Плойка First FA-5671
• Потужність, Вт: 25 • Діаметр, мм: 19 • Швидке нагрівання (РTC-елемент) • Максимальне нагрівання до 200 °С • Робоча поверхня з хромованим покриттям 125 мм • Петля для підвішування • Шнур електроживлення, що обертається на 360° • Колір: бірюзовий •
потужність - 25 Вт, кількість температурних режимів - 1, матеріал покриття - металеве, колір - бірюзовий
Немає в наявності 481 грн
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Плойка First FA-5671
| Потужність | 25 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Діапазон температури нагріву | 200 °С |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал покриття | металеве |
| Діаметр | 19 мм |
| Термоізольований наконечник | так |
| Колір | бірюзовий |
| Живлення | дротове |
| Виробник | First |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Плойка First FA-5671
• Потужність, Вт: 25 • Діаметр, мм: 19 • Швидке нагрівання (РTC-елемент) • Максимальне нагрівання до 200 °С • Робоча поверхня з хромованим покриттям 125 мм • Петля для підвішування • Шнур електроживлення, що обертається на 360° • Колір: бірюзовий •
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше