Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парта Mealux Montreal 2 WG (BD-670-2 WG з полицею)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, для дому |
| Вік | від 5 років |
| Особливості | з похилою стільницею |
| Комплектація | надбудова, підставка для книг, парта, пенал |
| Ширина парти | 120 см |
| Глибина парти | 65 см |
| Висота парти | 55 - 79 см |
| Матеріал | МДФ, метал, пластик |
| Колір | білий |
Опис Парта Mealux Montreal 2 WG (BD-670-2 WG з полицею)
Сучасний, стильний та багатофункціональний стіл Mealux Montreal 2 Multicolor з полицею підійде як дітям молодшої школи, так і старшокласникам. основною відмінністю цієї моделі є наявність змінних кольорових накладок у комплекті.
До столу з біло-сірими накладками у подарунок йдуть накладки синього та рожевого кольору. Накладки змінюються на висувному органайзері, на пеналі та на ніжках.
Також, у подарунок до столу отримайте 6 магнітів та двосторонній килимок з екошкіри, що захистить стільницю від дрібних пошкоджень та дозволить юним школярам розвивати творчі здібності та навички.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парта Mealux Montreal 2 WG (BD-670-2 WG з полицею)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парта Mealux Montreal 2 WG (BD-670-2 WG з полицею)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, для дому |
| Вік | від 5 років |
| Особливості | з похилою стільницею |
| Комплектація | надбудова, підставка для книг, парта, пенал |
| Ширина парти | 120 см |
| Глибина парти | 65 см |
| Висота парти | 55 - 79 см |
| Матеріал | МДФ, метал, пластик |
| Колір | білий |
Опис Парта Mealux Montreal 2 WG (BD-670-2 WG з полицею)
Сучасний, стильний та багатофункціональний стіл Mealux Montreal 2 Multicolor з полицею підійде як дітям молодшої школи, так і старшокласникам. основною відмінністю цієї моделі є наявність змінних кольорових накладок у комплекті.
До столу з біло-сірими накладками у подарунок йдуть накладки синього та рожевого кольору. Накладки змінюються на висувному органайзері, на пеналі та на ніжках.
Також, у подарунок до столу отримайте 6 магнітів та двосторонній килимок з екошкіри, що захистить стільницю від дрібних пошкоджень та дозволить юним школярам розвивати творчі здібності та навички.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше