Кількість місць - одномісні, Призначення - дитяча, шкільна, Вік - від 5 років, Ширина парти - 120 см, Глибина парти - 67 см, Висота парти - 55 - 75 см, Матеріал - МДФ, Колір - зелений
+ 489 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
13 990 грн
+4 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Парта Evo-kids Aivengo L Green (Evo-720 WZ)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, шкільна |
| Вік | від 5 років |
| Особливості | висувний органайзер з розділювачами, з полицею, з тумбою, надбудова |
| Комплектація | парта |
| Ширина парти | 120 см |
| Глибина парти | 67 см |
| Висота парти | 55 - 75 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | зелений |
Опис Парта Evo-kids Aivengo L Green (Evo-720 WZ)

Парта Evo-kids Aivengo L Evo-720
Кількість місць - одномісні, Призначення - дитяча, шкільна, Вік - від 5 років, Ширина парти - 120 см, Глибина парти - 67 см, Висота парти - 55 - 75 см, Матеріал - МДФ, Колір - зелений
+ 489 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
13 990 грн
+4 дні
Доставка Парта Evo-kids Aivengo L Green (Evo-720 WZ)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Парта Evo-kids Aivengo L Green (Evo-720 WZ)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, шкільна |
| Вік | від 5 років |
| Особливості | висувний органайзер з розділювачами, з полицею, з тумбою, надбудова |
| Комплектація | парта |
| Ширина парти | 120 см |
| Глибина парти | 67 см |
| Висота парти | 55 - 75 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | зелений |
Опис Парта Evo-kids Aivengo L Green (Evo-720 WZ)

Парта Evo-kids Aivengo L Evo-720
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше