Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - двомісні, Водостійкість тенту - 4000 мм в ст., Висота - 1.2 м, Вага - 3.44 кг, Колір - хакі
продавець: ФОП (без ПДВ)
4 246 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Tramp Lite Hunter 2 (UTLT-008)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Hunter 2 (UTLT-008)
Двомісний намет Tramp Lite Hunter 2 камуфляжного забарвлення з двома входами для професійних мисливців, рибалок і туристів.
Входи намета закриті москітними сітками.
Призначена для походів, полювання і риболовлі в весняний, літній і осінній час.
Особливості:
- Двошаровий намет камуфляжного забарвлення з двома входами
- Входи спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Додаткова консольна дуга збільшує внутрішній обсяг намету, вітростійкість і розміри тамбурів
- Два збільшених тамбура
- Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - двомісні, Водостійкість тенту - 4000 мм в ст., Висота - 1.2 м, Вага - 3.44 кг, Колір - хакі
продавець: ФОП (без ПДВ)
4 246 грн
+3 дні
Доставка Намет Tramp Lite Hunter 2 (UTLT-008)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Tramp Lite Hunter 2 (UTLT-008)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Hunter 2 (UTLT-008)
Двомісний намет Tramp Lite Hunter 2 камуфляжного забарвлення з двома входами для професійних мисливців, рибалок і туристів.
Входи намета закриті москітними сітками.
Призначена для походів, полювання і риболовлі в весняний, літній і осінній час.
Особливості:
- Двошаровий намет камуфляжного забарвлення з двома входами
- Входи спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Додаткова консольна дуга збільшує внутрішній обсяг намету, вітростійкість і розміри тамбурів
- Два збільшених тамбура
- Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Аналоги Намет Tramp Lite Hunter 2 (UTLT-008)
Топ продажів