Характеристики Намет Totem Chinook 4 (v2) (UTTT-017)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 10000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T |
| Розміри зовнішні | 340 х 250 х 140 см |
Опис Намет Totem Chinook 4 (v2) (UTTT-017)
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром та одним входом.
Час використання: весна, літо, осінь.
Призначення: відпочинок на природі, нескладні походи, риболовля.
Особливості:
- великий місткий тамбур
- вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- двошарова конструкція
- два вентиляційні клапани
- усі шви проклеєні
Доставка Намет Totem Chinook 4 (v2) (UTTT-017)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Totem Chinook 4 (v2) (UTTT-017)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 10000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T |
| Розміри зовнішні | 340 х 250 х 140 см |
Опис Намет Totem Chinook 4 (v2) (UTTT-017)
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром та одним входом.
Час використання: весна, літо, осінь.
Призначення: відпочинок на природі, нескладні походи, риболовля.
Особливості:
- великий місткий тамбур
- вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- двошарова конструкція
- два вентиляційні клапани
- усі шви проклеєні
Дізнатися детальніше