Призначення - універсальні, форма - тунель, Місткість - чотиримісні, Водостійкість тенту - 2000 мм в. ст., Висота - 2 м, Вага - 7.3 кг, Колір - пісочний
Немає в наявності 7 120 грн
Характеристики Намет Totem Hurone v2 (TTT-025)
| Призначення | універсальні |
| Форма | тунель |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Totem Hurone v2 (TTT-025)
Двошаровий кемпінговий намет Totem Hurone strong> двома входами і великим тамбуром. Вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою. Всі шви намету проклеєні для забезпечення водонепроникності. Велике спальне відділення на 4 чоловік. Зовнішній тент просякнутий особливою речовиною, яке стримує поширення полум'я. Два великих вентиляційних вікна сприяють циркуляції повітря.
Особливості:
-матеріал каркаса: фібергласс 11 мм + cталь 16 мм;
-матеріал дна: армований поліетилен (терпаілін);
-матеріал тенту: 100% поліестр 75D/190T RW PU 1500 мм в ст;
-кілочки: сталеві
Особливості:
-матеріал каркаса: фібергласс 11 мм + cталь 16 мм;
-матеріал дна: армований поліетилен (терпаілін);
-матеріал тенту: 100% поліестр 75D/190T RW PU 1500 мм в ст;
-кілочки: сталеві
Призначення - універсальні, форма - тунель, Місткість - чотиримісні, Водостійкість тенту - 2000 мм в. ст., Висота - 2 м, Вага - 7.3 кг, Колір - пісочний
Немає в наявності 7 120 грн
Характеристики Намет Totem Hurone v2 (TTT-025)
| Призначення | універсальні |
| Форма | тунель |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Totem Hurone v2 (TTT-025)
Двошаровий кемпінговий намет Totem Hurone strong> двома входами і великим тамбуром. Вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою. Всі шви намету проклеєні для забезпечення водонепроникності. Велике спальне відділення на 4 чоловік. Зовнішній тент просякнутий особливою речовиною, яке стримує поширення полум'я. Два великих вентиляційних вікна сприяють циркуляції повітря.
Особливості:
-матеріал каркаса: фібергласс 11 мм + cталь 16 мм;
-матеріал дна: армований поліетилен (терпаілін);
-матеріал тенту: 100% поліестр 75D/190T RW PU 1500 мм в ст;
-кілочки: сталеві
Особливості:
-матеріал каркаса: фібергласс 11 мм + cталь 16 мм;
-матеріал дна: армований поліетилен (терпаілін);
-матеріал тенту: 100% поліестр 75D/190T RW PU 1500 мм в ст;
-кілочки: сталеві
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше