Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - двомісні, Водостійкість тенту - 2000 мм в. ст., Висота - 1.2 м, Вага - 1.7 кг, Колір - зелений
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 540 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Totem Summer 2 ver.2 (UTTT-019)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.2 м |
Опис Намет Totem Summer 2 ver.2 (UTTT-019)
Намет Totem Summer
Легкий одношаровий намет
Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
Великий вентиляційний клапан
Всі шви проклеєні
Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
Кількість місць: 2
Вага намету: 1,91 кг
Розміри: 150 х 210 см
Легкий одношаровий намет
Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
Великий вентиляційний клапан
Всі шви проклеєні
Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
Кількість місць: 2
Вага намету: 1,91 кг
Розміри: 150 х 210 см
Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - двомісні, Водостійкість тенту - 2000 мм в. ст., Висота - 1.2 м, Вага - 1.7 кг, Колір - зелений
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 540 грн
+2 дні
Доставка Намет Totem Summer 2 ver.2 (UTTT-019)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Totem Summer 2 ver.2 (UTTT-019)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.2 м |
Опис Намет Totem Summer 2 ver.2 (UTTT-019)
Намет Totem Summer
Легкий одношаровий намет
Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
Великий вентиляційний клапан
Всі шви проклеєні
Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
Кількість місць: 2
Вага намету: 1,91 кг
Розміри: 150 х 210 см
Легкий одношаровий намет
Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
Великий вентиляційний клапан
Всі шви проклеєні
Ідеальна для туристичних походів у весняний, літній і осінній час
Кількість місць: 2
Вага намету: 1,91 кг
Розміри: 150 х 210 см
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Аналоги Намет Totem Summer 2 ver.2 (UTTT-019)
Топ продажів