Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - тримісні, Водостійкість тенту - 2000 мм в. ст., Висота - 1.9 м, Вага - 5.2 кг, Колір - зелений
Характеристики Намет Totem Apache 3 (TTT-023)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Totem Apache 3 (TTT-023)
Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - тримісні, Водостійкість тенту - 2000 мм в. ст., Висота - 1.9 м, Вага - 5.2 кг, Колір - зелений
Немає в наявності 5 474 грн
Характеристики Намет Totem Apache 3 (TTT-023)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Totem Apache 3 (TTT-023)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Намет Totem Apache 3 (TTT-023)
Топ продажів