Оптичний приціл Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex)+ Mounting Rings (920337)
Характеристики Оптичний приціл Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex)+ Mounting Rings (920337)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 9x |
| Мінімальна кратність | 3х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр центральної труби | 25.4 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 14-4.67 мм |
| Кріплення | кільця 1 " |
| Видалення вихідної зіниці | 99 мм |
| Поле зору на 100 м | 12.3-4.2 м |
| Налаштування від паралакса | бічне фокусування, є (від 9,1 м) |
Опис Оптичний приціл Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex)+ Mounting Rings (920337)
Компактний оптичний приціл Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex), завдяки своїм характеристикам, підходить під пневматику, автоматику і дробовики, а також може використовуватися з арбалетами. Приціл забезпечений прицільною сіткою IR 4A Mil-Plex з 7-ступінчастим регулюванням яскравості. Ударостійкий корпус має повністю водонепроникну конструкцію. Приціл комплектується кільцями під монтування 7/8 "Picatinny.
Приціл оптичний Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex) + Mounting Rings відзначений на профільному сайті серед товарів мають кращий рейтинг за відгуками реальних покупців і користувачів.
Характеристики Оптичний приціл Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex)+ Mounting Rings (920337)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 9x |
| Мінімальна кратність | 3х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр центральної труби | 25.4 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 14-4.67 мм |
| Кріплення | кільця 1 " |
| Видалення вихідної зіниці | 99 мм |
| Поле зору на 100 м | 12.3-4.2 м |
| Налаштування від паралакса | бічне фокусування, є (від 9,1 м) |
Опис Оптичний приціл Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex)+ Mounting Rings (920337)
Компактний оптичний приціл Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex), завдяки своїм характеристикам, підходить під пневматику, автоматику і дробовики, а також може використовуватися з арбалетами. Приціл забезпечений прицільною сіткою IR 4A Mil-Plex з 7-ступінчастим регулюванням яскравості. Ударостійкий корпус має повністю водонепроникну конструкцію. Приціл комплектується кільцями під монтування 7/8 "Picatinny.
Приціл оптичний Barska Contour 3-9x42 (IR Mil-Plex) + Mounting Rings відзначений на профільному сайті серед товарів мають кращий рейтинг за відгуками реальних покупців і користувачів.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації