Характеристики Оптичний приціл Konus KonusPro 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7267)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 9x |
| Мінімальна кратність | 3х |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Діаметр центральної труби | 1" |
| Діаметр передньої лінзи | 32 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 10.7-3.5 мм |
| Кріплення | кільця |
| Видалення вихідної зіниці | 76 мм |
| Поле зору на 100 м | 9.9-3.8 м |
Опис Оптичний приціл Konus KonusPro 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7267)
Оптичний приціл Konuspro 3-9x32 Zoom AO від компанії Konus – це якісний приціл для мисливця-універсала. Модель дасть змогу використовувати змінне збільшення й розширене поле огляду за доступної ціни. Обладнаний прицільною сіткою 30/30.
Просвітлена оптика забезпечить яскраву, кришталево чисту картинку з високою роздільною здатністю. Приціл має матове покриття, а водонепроникний, протиударний корпус забезпечить довгу й безвідмовну експлуатацію.
Діаметр: 32 мм
Збільшення: 3-9x
Прицільна сітка: 30/30
Доставка Оптичний приціл Konus KonusPro 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7267)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Оптичний приціл Konus KonusPro 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7267)
| Тип кратності | змінна |
| Максимальна кратність | 9x |
| Мінімальна кратність | 3х |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Діаметр центральної труби | 1" |
| Діаметр передньої лінзи | 32 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 10.7-3.5 мм |
| Кріплення | кільця |
| Видалення вихідної зіниці | 76 мм |
| Поле зору на 100 м | 9.9-3.8 м |
Опис Оптичний приціл Konus KonusPro 3-9x32 30/30 (з кільцями) (7267)
Оптичний приціл Konuspro 3-9x32 Zoom AO від компанії Konus – це якісний приціл для мисливця-універсала. Модель дасть змогу використовувати змінне збільшення й розширене поле огляду за доступної ціни. Обладнаний прицільною сіткою 30/30.
Просвітлена оптика забезпечить яскраву, кришталево чисту картинку з високою роздільною здатністю. Приціл має матове покриття, а водонепроникний, протиударний корпус забезпечить довгу й безвідмовну експлуатацію.
Діаметр: 32 мм
Збільшення: 3-9x
Прицільна сітка: 30/30
Дізнатися детальніше