чи скористайтесь пошуком:
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel HD Graphics, без операційної системи, 53 Втг, 1.39 кг Немає в наявності 27 499 грн
Аналог
28 599 грн
+ 634 бала ITbox
Аналог
28 999 грн
+ 292 бала ITbox
Разом дешевше Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
Характеристики Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Веб-камера | 1080p FHD |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність акумулятора | 53 Втг |
| Заявлений час роботи (годин) | 8 |
| Особливості | зарядка від USB, українська клавіатура |
| Ширина | 360.7 мм |
| Висота | 16.95 мм |
| Глибина | 234.8 мм |
| Вага | 1.39 кг |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel HD Graphics, без операційної системи, 53 Втг, 1.39 кг Немає в наявності 27 499 грн
Аналог
28 599 грн
+ 634 бала ITbox
Аналог
28 999 грн
+ 292 бала ITbox
Характеристики Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Веб-камера | 1080p FHD |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 х USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність акумулятора | 53 Втг |
| Заявлений час роботи (годин) | 8 |
| Особливості | зарядка від USB, українська клавіатура |
| Ширина | 360.7 мм |
| Висота | 16.95 мм |
| Глибина | 234.8 мм |
| Вага | 1.39 кг |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
Аксесуари Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
Аналоги Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
код: U1123192 в наявності
+ 634 бала ITbox
Топ продажів
код: U0965423 в наявності
+ 292 бала ITbox
Топ продажів
код: U1098190 в наявності
+ 502 бала ITbox
код: U1012420 в наявності
+ 252 бала ITbox
код: U0929755 в наявності
+ 877 балів ITbox
код: U1085765 в наявності
+ 1088 балів ITbox
код: U1127639 в наявності
+ 550 балів ITbox
код: U1098188 в наявності
+ 529 балів ITbox
код: U0937026 в наявності
+ 877 балів ITbox
код: U1098189 в наявності
+ 473 бала ITbox
код: U1137169 в наявності
+ 440 балів ITbox
код: U1137167 в наявності
+ 440 балів ITbox
код: U1105918 в наявності
+ 550 балів ITbox
код: U1143991 в наявності
+ 546 балів ITbox
код: U1114916 в наявності
+ 300 балів ITbox
код: U1137166 в наявності
+ 440 балів ITbox
код: U1100754 в наявності
+ 546 балів ITbox
код: U1156139 в наявності
+ 656 балів ITbox
код: U1137168 в наявності
+ 440 балів ITbox
код: U1133858 в наявності
+ 419 балів ITbox
Витратні матеріали Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
Бренди в категорії Ноутбуки