15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 40 Втг, 1.8 кг
+ 252 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
24 999 грн
завтра
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R7JY (NX.EJ5EU.00D)
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Тип ноутбуку | для навчання, для роботи |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
Опис Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R7JY (NX.EJ5EU.00D)
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 40 Втг, 1.8 кг
+ 252 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
24 999 грн
завтра
Доставка Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R7JY (NX.EJ5EU.00D)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R7JY (NX.EJ5EU.00D)
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Тип ноутбуку | для навчання, для роботи |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
Опис Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R7JY (NX.EJ5EU.00D)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше