чи скористайтесь пошуком:
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, DOS, 53 Втг, 1.7 кг Немає в наявності 18 913 грн
код: U1147124 сьогодні
Гарантія 12 міс
41999 грн код: U1147124 сьогодні
+ 422 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Linux, 76 Втг, 2.44 кг
Топ продажів
код: U1165842 сьогодні
Гарантія 12 міс
26999 грн код: U1165842 сьогодні
+ 501 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel HD Graphics, без операційної системи, 53 Втг, 1.39 кг
код: U1099660 сьогодні
Гарантія 12 міс
23999 грн код: U1099660 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 45.6 Втг, 1.53 кг
Топ продажів
код: U1127639 сьогодні
Гарантія 12 міс
24999 грн код: U1127639 сьогодні
+ 550 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, 58 Втг, 1.49 кг
Разом дешевше Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
Характеристики Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2, 2 х USB 3.2 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність акумулятора | 53 Втг |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, DOS, 53 Втг, 1.7 кг Немає в наявності 18 913 грн
код: U1147124 сьогодні
Гарантія 12 міс
41999 грн код: U1147124 сьогодні
+ 422 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Linux, 76 Втг, 2.44 кг
Топ продажів
код: U1165842 сьогодні
Гарантія 12 міс
26999 грн код: U1165842 сьогодні
+ 501 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel HD Graphics, без операційної системи, 53 Втг, 1.39 кг
код: U1099660 сьогодні
Гарантія 12 міс
23999 грн код: U1099660 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 45.6 Втг, 1.53 кг
Топ продажів
код: U1127639 сьогодні
Гарантія 12 міс
24999 грн код: U1127639 сьогодні
+ 550 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, 58 Втг, 1.49 кг
Характеристики Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2, 2 х USB 3.2 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність акумулятора | 53 Втг |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
Аксесуари Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
Витратні матеріали Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Aspire Go AG15-32P (NX.J8XEU.001)
Бренди в категорії Ноутбуки