Шкарпетки дитячі UCS Socks з котиками (M0C0101-2115-1G-white)
Характеристики Шкарпетки дитячі UCS Socks з котиками (M0C0101-2115-1G-white)
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 1 - 3 роки |
| Зріст | 84-94 см |
| Довжина ступні | 10-11 см |
| Розмір шкарпеток | 1 |
| Сезон | всесезон |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий, світло-сірий |
| Візерунок | корона, котики |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі UCS Socks з котиками (M0C0101-2115-1G-white)
Якісні турецькі шкарпетки з котиком «QUEEN» для дівчинки.
Зручні, якісні біленькі шкарпетки з контрастними, світло-сірими деталями - п'яточкою та носочком, прикрашені з боків малюнками симпатичного рожевого котика в короні і написом «QUEEN».
Шкарпетки еластичні, середньої висоти, відмінної фабричної якості.
Зроблені з високоякісної сировини на основі бавовни, дуже приємні на дотик.
Гумка м'яка, подвійна, добре тягнеться і тримає форму.
Внизу, біля п'ятки, вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх відмінну якість).
Не розтягуються, не сідають, не линяють і не скочуються після прання. Завдяки своєму складу добре тягнуться і відмінно носяться!
Виглядають дуже мило, ніжно і симпатично!
Доставка Шкарпетки дитячі UCS Socks з котиками (M0C0101-2115-1G-white)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Шкарпетки дитячі UCS Socks з котиками (M0C0101-2115-1G-white)
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 1 - 3 роки |
| Зріст | 84-94 см |
| Довжина ступні | 10-11 см |
| Розмір шкарпеток | 1 |
| Сезон | всесезон |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий, світло-сірий |
| Візерунок | корона, котики |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі UCS Socks з котиками (M0C0101-2115-1G-white)
Якісні турецькі шкарпетки з котиком «QUEEN» для дівчинки.
Зручні, якісні біленькі шкарпетки з контрастними, світло-сірими деталями - п'яточкою та носочком, прикрашені з боків малюнками симпатичного рожевого котика в короні і написом «QUEEN».
Шкарпетки еластичні, середньої висоти, відмінної фабричної якості.
Зроблені з високоякісної сировини на основі бавовни, дуже приємні на дотик.
Гумка м'яка, подвійна, добре тягнеться і тримає форму.
Внизу, біля п'ятки, вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх відмінну якість).
Не розтягуються, не сідають, не линяють і не скочуються після прання. Завдяки своєму складу добре тягнуться і відмінно носяться!
Виглядають дуже мило, ніжно і симпатично!
Дізнатися детальніше