Характеристики Шкарпетки дитячі BNM короткі (M0C0201-0097-1-white)
| Стать дитини | для дівчинки, для хлопчика |
| Вік | 1 - 3 роки |
| Зріст | 84-94 см |
| Довжина ступні | 10-11 см |
| Розмір шкарпеток | 1 |
| Сезон | літо |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий |
| Візерунок | без візерунка |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі BNM короткі (M0C0201-0097-1-white)
Стильні короткі шкарпетки від тм BNM для хлопчика / дівчинки.
Стильні короткі, зручні шкарпетки від відомого турецького виробника BNM.
Дуже якісна, м'яка і приємна на дотик модель, виконана з високоякісної сировини на основі натуральної бавовни. Завдяки ідеально підібраному складу будуть довго зберігати свою первісну форму і відмінний зовнішній вигляд.
Шкарпетки дихають, добре тягнуться і відмінно сидять на ніжці.
Гумка м'яка подвійна, добре тягнеться і не буде здавлювати ніжну дитячу ніжку.
На стопі біля п'ятки вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх високу якість).
Доставка Шкарпетки дитячі BNM короткі (M0C0201-0097-1-white)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Шкарпетки дитячі BNM короткі (M0C0201-0097-1-white)
| Стать дитини | для дівчинки, для хлопчика |
| Вік | 1 - 3 роки |
| Зріст | 84-94 см |
| Довжина ступні | 10-11 см |
| Розмір шкарпеток | 1 |
| Сезон | літо |
| Склад матеріалу | 75% бавовна, 22% поліамід, 3% лайкра |
| Колір | білий |
| Візерунок | без візерунка |
| Кількість пар | 1 |
Опис Шкарпетки дитячі BNM короткі (M0C0201-0097-1-white)
Стильні короткі шкарпетки від тм BNM для хлопчика / дівчинки.
Стильні короткі, зручні шкарпетки від відомого турецького виробника BNM.
Дуже якісна, м'яка і приємна на дотик модель, виконана з високоякісної сировини на основі натуральної бавовни. Завдяки ідеально підібраному складу будуть довго зберігати свою первісну форму і відмінний зовнішній вигляд.
Шкарпетки дихають, добре тягнуться і відмінно сидять на ніжці.
Гумка м'яка подвійна, добре тягнеться і не буде здавлювати ніжну дитячу ніжку.
На стопі біля п'ятки вив'язаний розмір виробу (що говорить про їх високу якість).
Дізнатися детальніше