Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 1, Розміри - 26.5 х 24 х 7.8 см, вага - 0.86 кг, Колір - білий
+ 9 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
359 грн
+2 дні
Немає в наявності 420 грн
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Настільна плита Milano HP-1010W
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 145 мм |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Особливості | захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | індикація робочого стану |
| Розміри | 26.5 х 24 х 7.8 см |
Опис Настільна плита Milano HP-1010W
Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 1, Розміри - 26.5 х 24 х 7.8 см, вага - 0.86 кг, Колір - білий
+ 9 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
359 грн
+2 дні
Доставка Настільна плита Milano HP-1010W
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Настільна плита Milano HP-1010W
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 145 мм |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Особливості | захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | індикація робочого стану |
| Розміри | 26.5 х 24 х 7.8 см |
Опис Настільна плита Milano HP-1010W
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше