Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 1, Розміри - 25 х 22 х 7 см, вага - 1 кг, Колір - білий
Немає в наявності 409 грн
Додатково:
- Інструкція до Настільна плита Aurora AU490 (PDF, 512,4Kb)
Характеристики Настільна плита Aurora AU490
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Особливості | захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | індикатор увімкнення |
| Розміри | 25 х 22 х 7 см |
| Вага | 1 кг |
| Колір | білий |
Опис Настільна плита Aurora AU490
Тип варильної поверхні - електричні, кількість конфорок - 1, Розміри - 25 х 22 х 7 см, вага - 1 кг, Колір - білий
Немає в наявності 409 грн
Додатково:
- Інструкція до Настільна плита Aurora AU490 (PDF, 512,4Kb)
Аналог
Аналог
Характеристики Настільна плита Aurora AU490
| Тип варильної поверхні | електричні |
| Тип управління | механічне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Особливості | захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | індикатор увімкнення |
| Розміри | 25 х 22 х 7 см |
| Вага | 1 кг |
| Колір | білий |
Опис Настільна плита Aurora AU490
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше