Характеристики Насадка на пилосос Electrolux KIT05
| Тип насадки | мультифункціональна |
| Сумісність з брендом | Electrolux |
| Сумісність з моделями | діаметр - 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | насадка для важкодоступних місць |
| Комплектація | набір |
| Вага | 0.16 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Electrolux |
| Штрихкод | 7319599035076 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Electrolux KIT05
Це ідеальний набір для чищення, який видаляє накопичений за багато років пил і бруд. Чотири унікальні насадки дозволяють легко прибирати пил в місцях, недосяжних звичайним способом, таких як вузькі ящики, щілини, клавіатури або всередині та навколо інших приладів. Очищення делікатних предметів, таких як статуї, електроніка або меблі, також стає простішим. Більш того, в комплект входить невеликий шланг для забезпечення максимальної гнучкості і точності очищення.
- Гнучкий шланг для зручної роботи з насадками і досягнення важкодоступних місць.
- Щітка для легкого прибирання пилу з ділянки/предмету
- Кутовий подовжувач для більшої гнучкості та досяжності
- Насадка для щілин, яка чітко проникає в найбільш вузькі ділянки, де накопичується бруд
- Насадка для щілин з маленькою щіточкою для дбайливого очищення важкодоступних місць
Характеристики Насадка на пилосос Electrolux KIT05
| Тип насадки | мультифункціональна |
| Сумісність з брендом | Electrolux |
| Сумісність з моделями | діаметр - 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | насадка для важкодоступних місць |
| Комплектація | набір |
| Вага | 0.16 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Electrolux |
| Штрихкод | 7319599035076 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Насадка на пилосос Electrolux KIT05
Це ідеальний набір для чищення, який видаляє накопичений за багато років пил і бруд. Чотири унікальні насадки дозволяють легко прибирати пил в місцях, недосяжних звичайним способом, таких як вузькі ящики, щілини, клавіатури або всередині та навколо інших приладів. Очищення делікатних предметів, таких як статуї, електроніка або меблі, також стає простішим. Більш того, в комплект входить невеликий шланг для забезпечення максимальної гнучкості і точності очищення.
- Гнучкий шланг для зручної роботи з насадками і досягнення важкодоступних місць.
- Щітка для легкого прибирання пилу з ділянки/предмету
- Кутовий подовжувач для більшої гнучкості та досяжності
- Насадка для щілин, яка чітко проникає в найбільш вузькі ділянки, де накопичується бруд
- Насадка для щілин з маленькою щіточкою для дбайливого очищення важкодоступних місць
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше